Aktywacja kart w Deutsche Banku – jak to zrobić?

Deutsche Bank od lat z powodzeniem dba o finansowe sukcesy swoich klientów na całym świecie, także w Polsce. Posiada w stałej ofercie produkty dostosowane do potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych. Są to m.in. rachunki oszczędnościowo – rozliczeniowe wraz z kartami płatniczymi umożliwiającymi transakcje bankowe, depozyty i instrumenty inwestycyjne, fundusze, rozwiązania emerytalne i kredyty. Karty debetowe Visa umożliwiają wypłatę gotówki w bankomatach Euronet, na całym świecie bez opłat. Karty kredytowe Deutsche Banku wyposażone są w dodatkowe usługi, np. Assistace, concierge, czy atrakcyjne rabaty. Obsługa klientów odbywa się w ponad 170 oddziałach banku w Polsce, ale i za pośrednictwem bankowości elektronicznej i centrów telefonicznych.

Warto podkreślić, że aby w pełni korzystać z kart każdego banku wymagana jest ich uprzednia aktywacja. Jak to się odbywa w Deutsche Banku?

Karty debetowe

Wydawane do kont Deutsche Banku karty:
– IQ World MasterCard wydawana jest posiadaczom internetowego rachunku dbNET

Visa Electron

– MasterCard Debit Standard

Karty kredytowe

W ofercie kart kredytowych Deutsche Bank posiada:
– IQ World MasterCard w ramach której klient może otrzymać limit w wysokości od 2000 do nawet 150000 zł
– Deutsche Bank Silver z limitem do 20000 zł i atrakcyjną strefa rabatów
– Deutsche Bank Gold z limitem do 50000 zł i strefa rabatów
– Deutsche Bank Platinum oferowana zwłaszcza dla podróżujących, z usługa concierge, limitem do 200000 zł i ofertami zniżkowymi
– Deutsche Bank Premium Club Silver z limitem do 20000 zł i programem Premium Club, rabatami
– Deutsche Bank Premium Club Gold na której limit sięgać może nawet 50000 zł

Aktywacja kart

Aktywacja odbywać się może na kilka sposobów. Zwykle klienci banku wykorzystują kutemu internetowy system db easyNET, gdzie w prosty sposób można dokonać pełnej aktywacji, nadać nr PIN lub go zmienić w razie potrzeby. Dodatkowo Deutsche Bank wprowadził możliwości aktywacji telefonicznej, poprzez połączenie z nr tel. 801 18 18 18, +48 12 625 80 00 lub +48 500 919 000 w dowolnym czasie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Inne numery obowiązują dla klientów chcących zastrzec kartę. W celu weryfikacji konieczne przed połączeniem będzie przygotowanie 10-cyfrowego Numeru Identyfikacyjnego Klienta, znajdującego się na każdej karcie identyfikacyjnej TAN, w pakiecie startowym lub na umowie UB. Po dokonaniu aktywacji użytkownicy mogą korzystać z wszelkich udogodnień i możliwości, jakie dają produkty Deutsche Banku.